Didier Lab Diffuser, LOVE, 200 ml.

Namų kvapas

39.00 €

  • Gamintojas: DIDIER LAB
  • Prekės kodas: DL1
  • Prieinamumas: Išpardavėme
Didier Lab Diffuser Namų kvapas, LOVE, 200 ml.
Mulberry Flower
Viršutinės natos: bergamotė/juodieji bei raudonieji serbentai; Vidurinės natos: bijūnai/ rožės; Žemutinės natos: sandalmedis / muskuso
Rekomenduojame kiekvieną savaitę apversti lazdeles, kad kvapo sklaida būtų intensyvesnė.
Pavadinimas tarnauja kaip sufleris žvakę rinktis pagal progą ar nuotaiką. Pavadinimams panaudoti raktažodžiai atspindi tam tikrą kvapą ir gyvenimo “stichiją”. Gėlių žiedai kvepia MEILE, ambra arba vanilė primena NAMUS ir t.t. Kaip moteris, pasikvėpinusi savo mėgstamais kvepalais, sukelia emocijas ir atskleidžia savo istoriją, taip Didier Lab namų kvapai stebuklingai permaino namų ir darbo aplinką. Kiekviena - skirtingo dizaino žvakė ar kvapas atspindinti vis kitą emociją. Kiekviena etiketė lyg kolekcijos dalis, kuri gali tapti gražia interjero dalimi. Skirtingi dizainai skatina surinkti visą kolekciją.
Įspėjimas: Skirta tik išoriniam naudojimui. Saugokite priemonę nuo tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, nes tai gali susilpninti namų kvapo poveikį ir sutrumpinti naudojimo laiką. Laikykite vaikams ir augintiniams nepasiekiamoje vietoje.  Priemonė gali dirginti akis. Jei jos pateko į akis, nedelsiant praskalaukite jas dideliu kiekiu šilto vandens ir kreipkitės į gydytoją. Produktas gali sukelti alergiją patekus ant odos. Nedelsiant nuplaukite ją muilu bei vandeniu ir kreipkitės į gydytoją.
Kilmės šalis: Prancūzija