MATIS

MATIS Reponse Body Natural-Secure Deodorant, 50 ml.

MATIS

MATIS Reponse Body Natural-Secure Deodorant, 50 ml.

Rutulinis dezodorantas

17.00 € Be PVM: 14.05 €

MATIS Reponse Body Natural-Secure Deodorant Rutulinis dezodorantas, 50 ml.Natūralios kilmės dezodorantas užtikrina veiksmingą apsaugą nuo prakaito ir suteikia gaivumo jausmą visą dieną. Užtikrina pastovų ir ilgalaikį poveikį.Sudėtis: Veiklioji medžiaga nuo kvapo ir antibakterinė veiklioji medžiaga kovoja su nemaloniais kvapais, slopina fermentinį prakaito komponentų skaidymą ir užkerta kelią kvapo susidarymui. Alijošiaus augalo savybių dėka drėkina, minkština, nuramina pažeistą odą.Naudojimas: d..

MATIS Reponse Corrective Hyalu-Essence, 200 ml.

MATIS

MATIS Reponse Corrective Hyalu-Essence, 200 ml.

Atkuriamasis ir lyginamasis veido losjonas

28.00 € Be PVM: 23.14 €

MATIS Reponse Corrective Hyalu-Essence Atkuriamasis ir lyginamasis veido losjonas, 200 ml.Pristatome naują žingsnį savo grožio rutinoje - šis aukštųjų technologijų priežiūros losjonas yra puikus korekcinis paruošiamasis produktas. Naudokite kaip pirmą ryto grožio žingsnį, kad išlygintumėte veido bruožus ir raukšles. Hyalu-Essence losjonas yra praturtintas hialurono rūgštimi, kosmetikos medicinos srities žvaigžde. Jis taip pat užlieja odą galinga atpalaiduojančia veikliąja medžiaga, kuri veikia k..

MATIS Reponse Corrective Hyalu-Flash Mask, 50 ml.

MATIS

MATIS Reponse Corrective Hyalu-Flash Mask, 50 ml.

Intensyviai drėkinanti veido kaukė

40.00 € Be PVM: 33.06 €

MATIS Reponse Corrective Hyalu-Flash Mask Intensyviai drėkinanti veido kaukė, 50 ml.Ši krištolo skaidrumo gelio kaukė suteikia tiesioginį odos troškulį malšinantį pojūtį ir puikiai tinka odai, kuriai trūksta drėkinimo. Jos formulėje yra veikliosios medžiagos, skatinančios kolageno sintezę, siekiant sustiprinti dermą, taip pat itin užpildančios hialurono rūgšties ir pantenolio molekulės, drėkinančios odą giliai. Jos prisotina odą drėgme, nuo pat pirmojo naudojimo oda iškart išlyginama ir puikiai ..

MATIS Reponse Corrective Hyalu-Lips, 10 ml.

MATIS

MATIS Reponse Corrective Hyalu-Lips, 10 ml.

Putlinantis ir drėkinantis lūpų balzamas

28.00 € Be PVM: 23.14 €

MATIS Reponse Corrective Hyalu-Lips Putlinantis ir drėkinantis lūpų balzamas, 10 ml.Neinvazinė alternatyva kosmetinei chirurgijai. Lūpų priežiūros priemonė praturtinta hialurono rūgštimi, kuri ne tik drėkina, putlina lūpas, bet ir išlaiko jas jaunatviškas. „Volumizing“ peptidai koreguojanti ir pertvarkanti veiklioji medžiaga, atnaujina jungiamąjį audinį. Veikia 2 lygiais: kolageno sintezės stimuliavimas fibroblastais atnaujina dermą: tūrinis poveikis lūpoms; Glikozaminoglikanų (GAG), kurių pagri..

MATIS Reponse Corrective Hyaluperf-Serum, 30 ml.

MATIS

MATIS Reponse Corrective Hyaluperf-Serum, 30 ml.

Koreguojantis veido serumas

64.00 € Be PVM: 52.89 €

MATIS Reponse Corrective Hyaluperf-Serum Koreguojantis veido serumas, 30 ml.Šis raukšles koreguojantis serumas sujungia aukšto efektyvumo estetinės medicinos veikliąsias medžiagas: hialurono rūgštį, glikolio rūgštį ir odą atpalaiduojančias veikliąsias medžiagas. Lengvos, tirpstančios ir švelnios tekstūros. Hyaluperf-Serum efektyvumas priklauso nuo dvigubo hialurono rūgšties mišinio, skirto intensyviam putlinimui ir priešraukšliniam poveikiui. Jo formulėje taip pat yra glikolio rūgšties, skirtos ..

MATIS Reponse Corrective Hyaluronic-Age Cream, 50 ml.

MATIS

MATIS Reponse Corrective Hyaluronic-Age Cream, 50 ml.

Priešraukšlinis veido kremas su hialurono rūgštimi

71.00 € Be PVM: 58.68 €

MATIS Reponse Corrective Hyaluronic-Age Cream Priešraukšlinis veido kremas su hialurono rūgštimi, 50 ml.Šis kremas skirtas visų tipų odai. Jo formulė veikia tiek paviršiuje, tiek giliai odoje, kad užpildytų ir išlygintų raukšles. Hyaluronic-Age yra galingas trijų rūšių hialurono rūgšties, svarbiausio kosmetikos medicinos ingrediento, derinys: mažos molekulinės masės, didelės molekulinės masės ir užpildančios hialurono rūgšties. Glikolio rūgštis, tradiciškai naudojama nuo senėjimo atsirandančioje..

MATIS Reponse Corrective Hyaluronic-Perf Cream, 50 ml.

MATIS

MATIS Reponse Corrective Hyaluronic-Perf Cream, 50 ml.

Drėkinantis veido kremas su hialurono rūgštimi

58.00 € Be PVM: 47.93 €

MATIS Reponse Corrective Hyaluronic-Perf Cream Drėkinantis veido kremas su hialurono rūgštimi, 50 ml.Šis kremas skirtas visų tipų odai. Dėl hialurono rūgšties, kuri sujungia dvi vektorizavimo technologijas ir suteikia efektyvumą giliai odoje, 3D drėkinimas. Hyaluronic-Perf pakartoja galingą hialurono rūgšties injekcijų poveikį dėka užpildų sferų, naudojamų dehidratacijos raukšlėms išlyginti. Šis produktas prisotina odą drėgme, atkurdamas gaivią, lygią, pilną ir putlią išvaizdą, ištrindamas pirmu..

MATIS Reponse Corrective Lift-Perf Cream, 50 ml.

MATIS

MATIS Reponse Corrective Lift-Perf Cream, 50 ml.

Stangrinantis ir raukšles užpildantis veido kremas

71.00 € Be PVM: 58.68 €

MATIS Reponse Corrective Lift-Perf Cream Stangrinantis ir raukšles užpildantis veido kremas, 50 ml.Šis kremas, skirtas visų tipų odai, remiasi hialurono rūgštimi, kad būtų užtikrintas ilgalaikis raukšlių užpildymo efektas, peptidu kuris stiprina kolageną, dermą, bei tonizuojančia veikliąja medžiaga, skirta pakelti ir išlyginti veido bruožus. Rezultatas: stangri oda, o koreguojamos raukšlės suteikia lygesnės odos efektą. Pagrindiniai aktyvūs ingredientai: ● Hialurono rūgštis - natūraliai odoje es..

MATIS Reponse Corrective Night-Reveal 10 Mask, 50 ml.

MATIS

MATIS Reponse Corrective Night-Reveal 10 Mask, 50 ml.

Naktinė koreguojanti veido kaukė

56.00 € Be PVM: 46.28 €

MATIS Reponse Corrective Night-Reveal 10 Mask Naktinė koreguojanti veido kaukė, 50 ml.Itin efektyvi kosmetikos superžvaigždė- glikolio rūgštis, derinama su hialurono rūgštimi tam, kad oda atsistatytų ir sumažėtų raukšlės.Veidas yra lygus, o raukšlės mažiau matomos. Matomi rezultatai nuo pat pirmo ryto: naktiniai pėdsakai išnyksta, o odos išvaizda pagerėja. Pagrindiniai ingredientai: ● Glikolio rūgštis - gerai žinoma dėl šveičiamojo, drėkinamojo ir tolygaus odos atspalvio suteikimo. Glikolio rūgš..

MATIS Reponse Delicate Sensi-Age Cream, 50 ml.

MATIS

MATIS Reponse Delicate Sensi-Age Cream, 50 ml.

Raukšles koreguojantis ir odos jautrumą mažinantis veido kremas

52.00 € Be PVM: 42.98 €

MATIS Reponse Delicate Sensi-Age Cream Raukšles koreguojantis ir odos jautrumą mažinantis veido kremas, 50 ml.Skirta moterims, turinčioms jautrią ir reaktyvią odą. Apgaubianti tekstūra suteikia greitą komfortą. Ši nauja koreguojanti priežiūra yra tikra kovotoja su senėjimu ir odos jautrumu. Užpildo ir išlygina raukšles, ramina odą ir suteikia komforto jausmą. Dėl savo veikliųjų ingredientų, šis kremas turi 2 papildomus veiksmus: atkuria odos matricą, sumažina raukšles ir sustiprina odos tonusą. ..

MATIS Reponse Delicate Sensibiotic Cream, 50 ml.

MATIS

MATIS Reponse Delicate Sensibiotic Cream, 50 ml.

Veido kremas jautriai odai

52.00 € Be PVM: 42.98 €

MATIS Reponse Delicate Sensibiotic Cream Veido kremas jautriai odai, 50 ml.Skirta bet kokio amžiaus moterims, turinčioms jautrią ir reaktyvią odą. Kremo minkšta ir švelni tekstūra apgaubia odą apsauginiu kokonu. Pagrindiniai aktyvūs ingredientai: Prebiotikai; Šafrano gėlė. Papildomi ingredientai: Eterinis apelsino žiedų vaškas; Laukinio mango sviestas. Įrodyti rezultatai: Harmonizuojantis poveikis; Rebalansuojantis poveikis; Raminantis poveikis. Komforto suteikiantis poveikis. Dermatologiškai pa..

MATIS Reponse Delicate Sensibiotic-Peel, 50 ml.

MATIS

MATIS Reponse Delicate Sensibiotic-Peel, 50 ml.

Veido šveitiklis

24.00 € Be PVM: 19.84 €

MATIS Reponse Delicate Sensibiotic-Peel Veido šveitiklis, 50 ml.Skirtas bet kokio amžiaus moterims, turinčioms jautrią ir reaktyvią odą. Šis šveitimas be granulių gerbia trapiausių odų epidermį, pašalina negyvas ląsteles, nešvarumus ir ramina odą. Fermentinis poveikis kartu su raminančiu veikliųjų medžiagų poveikiu atkuria odos švelnumą ir skaistumą. Aktyvių ingredientų derinio dėka, Sensibiotic-Peel skiriasi nuo tiesioginio šveitiklio poveikio, suteikia ilgalaikio raminančio pojūčio. Oda tampa ..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 42 (4 puslapių)