CASMARA Renovating Algae Peel-Off Mask, 1 vnt.

Atnaujinanti jūros dumblių veido kaukė

12.00 €

  • Gamintojas: CASMARA
  • Prekės kodas: A70013
  • Prieinamumas: Sandėlyje

CASMARA Renovating Algae Peel-Off Mask Atnaujinanti jūros dumblių veido kaukė, 1 vnt.

Valančios kaukės rinkinys. Jūsų 20 minučių grožio planas. Renovating Regenerating kremas ampulėje (4 ml) + Renovating kaukė. Ši kaukė palengvina veiklių medžiagų, esančių kaukėje ir kreme, įsigėrimą. Ji gali būti vartojama virš akių ir ant lūpų – vietose, kuriomis kitos kaukės nepasirūpina. Ji sumažina Jūsų odos temperatūrą iki 6°C, taip sutraukdama odą, pašalindama paburkimą ir tamsius ratilus po akimis. Sudėtyje yra Jūros dumblių, alijošius, aguonų sėklos ir žybuoklių esencija. Šie natūralus aktyvūs ingredientai papildo kaukės gerąsias savybes, drėkina, ramina ir aprūpina odą vitaminais. Palengvina odai atnaujinti pažeistas ląsteles ir išlaikyti drėgmę. Rezultatas: atsinaujinusi, padrėkinta, stangresnė ir elastingesnė oda.

Skirta visiems odos tipams. Labiau brandesnei odai, kurioje jau yra beprasidedantys senėjimo ženklai. Labiausiai tinka odai, kuri yra dehidratuota ir reikalauja atstatančio poveikio. Tinka moterims ir vyrams.

Naudojimas: Paskirstykite šiek tiek kremo ant švaraus veido. Išspauskite visą 1 ir 2 pakelio turinį į vieną dubenį. Sumaišykite mentele, kol išgausite vienodą mišinį. Tolygiai paskirstykite ant veido. Atsipalaiduokite. Po 15 minučių nulupkite visą kaukę vienu kartu. Nuplauti nereikia. Svarbi pastaba: Kaukė turi būti uždėta iki 5 min. nuo maišymo pradžios, nes po 5 min. kaukė pradeda stingti. Rinkinys skirtas vienai procedūrai.

Kilmės šalis: Ispanija