• Didier Lab Regenerating Foot Cream, 250 ml.

Didier Lab Regenerating Foot Cream, 250 ml.

Regeneruojantis pėdų kremas

13.00 €

  • Gamintojas: DIDIER LAB
  • Prekės kodas: DLRFC1
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Didier Lab Regenerating Foot Cream Regeneruojantis pėdų kremas, 250 ml.

Intensyvaus veikimo kremas skilinėjančioms ir sausoms pėdoms. Aktyvūs ingredientai: Šlapalas (Urea) suminkština, drėkina ir padeda pašalinti suragėjusį odos sluoksnį; Amino rūgštis (Arginine) atsako už pH odos pusiausvyrą. Palaiko odos suderinamumą, gerina odos būklę ir palaiko drėgmę; Alantoinas ( Allantoin ) yra puiki priemonė nuo žaizdų ir opų; Laimo ekstraktas ( Lime exstract ) yra galingas antioksidantais toks, kaip: Vit. C, citrinos rūgštis, flavanoidai. Laimo ekstraktas užkerta kelią odos senėjimo procesams; Glikolio rūgštis (Glycolic Acid) laikoma pačia skvarbiausia organine rūgštimi, pasiekiančia net giliausius dermos sluoksnius; Pieno rūgštis (Lactic Acid ) skatina odos atsinaujinimo procesus, šviesina, drėkina odą.

Veikimas: suminkština ir pašalina suragėjusias odos ląsteles; užkerta kelią odos skilinėjimui/šerpetojimui ir pagreitina jos gijimą; mažina niežulį perštėjimą; stabdo įvairių tipų nuospaudų atsiradimą; greitai įsigeria ir intensyviai drėkina; pėdos tampa lengvos ir atgaivintos

Naudojimas: įmasažuokite nedidelį kremo kiekį į pėdas pirštus ir tarpupirščius. Naudokite kremą pedikiūro procedūros pabaigoje arba kasdienei pėdų priežiūrai.

Kilmės šalis: Prancūzija