• Didier Lab Softening Foot Cream, 250 ml.

Didier Lab Softening Foot Cream, 250 ml.

Minkštinamasis pėdų kremas

13.00 €

  • Gamintojas: DIDIER LAB
  • Prekės kodas: DLSFC1
  • Prieinamumas: Išankstinis užsakymas

Didier Lab Softening Foot Cream Minkštinamasis pėdų kremas, 250 ml.

Kremas skirtas šiurkščiai, sausai ir suskilinėjusiai pėdų odai. Aktyvūs ingredientai: Šlapalas (Urea) suminština, drėkina ir padeda pašalinti suragėjusį odos sluoksnį; Salicilo rūgštis (Salicylic Acid) turi raminamųjų ir drėkinamųjų savybių bei pašalina pėdų sunkumo jausmą; Keramidai ( Ceramides ) randami ląstelės membranoje ir yra atsakingi už apsauginę, barjerinę odos funkciją. Taip pat atsako už transepiderminio vandens išsaugojimą, odos elastingumą; Kukui riešutų aliejus ( Kukui nut oil ) praturtina kremą linolo ir linoleno rūgštimis. Kukui aliejus atgaivina ir atstato odos pusiausvyrą. Šis aliejus dažnai naudojamas egzemų, psoriazės, spuogų ir kitų odos ligų gydymui; Vitaminai A, E ( Vitamins A, E). Vit. E yra stiprus antioksidantas, padedantis išsaugoti sveiką odą. Vit. A odai suteikia elastingumo ir minkštumo, gerina jos struktūrą. Oda greičiau atsinaujina, pagražėja jos spalva; Lanolinas (Lanolin) - natūralus gyvūnų vaškas išgaunamas iš avies vilnos. Lanolinas yra organinis esteris ir yra panašus į iš mūsų odos išsiskiriančią alyvą (riebalus). Todėl lanolinas puikiai atgaivina, drėkina odą; D- Pantenolis ( D-Panthenol) – dar kitaip vadinamas vitaminu B5. dar kitaip vadinamas vitaminu B5. D-pantenolis naudojamas kosmetikoje, nes vitaminas B5 neprasiskverbia per raginį epidermio sluoksnį. Raidė D prieš pavadinimą reiškia aktyvią biologinę pantenolio įvairovę. Tuo tarpu D-pantenolis prasiskverbia į gilius odos sluoksnius. Organizme D-pantenolis virsta vitaminu B5 - būtinu sveikai odai. Pantenolis tonizuoja odą, apsaugo nuo uždegimų, drėkina, suteikia odai minkštumo ir stangrumo. Ramina sudirginimą, regeneruoja pažeistą epidermį ir apsaugo odą nuo pleiskanojimo; Trispalvės našlaitės ekstraktas (Viola Tricolor Extract). Trispalvėje našlaitėje yra salicilo rūgšties, kuri ypač veiksmingai vartojama įvairių odos ligų gydymui. Šis ekstraktas klasifikuojamas kaip odą minkštinanti ir apsauganti priemonė.

Veikimas: minkštinamasis ir antibakterinis poveikis; mažinantis odos sudirgimus; pagreitinantis odos atsinaujinimo procesus; užtikrinantis tarpmolekulines lipidų jungtis.

Naudojimas: įmasažuokite nedidelį kremo kiekį į pėdas pirštus ir tarpupirščius. Naudokite kremą pedikiūro procedūros pabaigoje arba kasdienei pėdų priežiūrai.

Kilmės šalis: Prancūzija